Akušerijos bakalauro (bmid)

Bendroji informacija

12 locations available

Programos aprašymas

Akušerijos bakalauro (BMID)

Vietose:

  • Casuarina bendrabučiu
  • Eksternu

Dėl akušerijos bakalauro pirmiausia studentams įsikūrusios Šiaurės teritorija dėl reikalavimo pateikti tęstinumą akušerijos priežiūra. Vietiniams moterys skatinamos taikyti. Interstate studentai turėtų žinoti, kad jis yra vis sunkiau gauti klinikinių vietą, išskyrus NT jurisdikcijose.

Supported by amžiaus moteris orientuotą priežiūros sistemą, ir pagrįstos pirminės sveikatos priežiūros principus, akušerijos bakalauro yra 3 metų trukmės dieninės laipsnis, kuri rengia studentus veikti kaip profesinius ir šiuolaikinius akušerių per priežiūros įvairiuose kontekstuose.

Žinoma, mokymo atspindi filosofiją, kad akušerijos yra savo teisę profesija ir suteikia mokymosi galimybes, siekiant parengti kiekvieną abiturientą veikti kaip saugiai ir kompetentingos akušerio.

Baigusiems šį kursą bus galima kreiptis dėl registracijos pagal Slaugos ir akušerijos valdybos Australija (NMBA) verstis bet kurioje valstybėje ar teritorijoje Australijos akušerio.

Baudžiamoji Istorija Atvykimas: Studentai bus reikalaujama pateikti metinę nacionalinių duomenų apie teistumą Patikrinkite, prieš pradedant vietą.

Priėmimo sąlygos

Pietų Australijos aukštojo Priėmimo centras (SATAC) gauna ir apdoroja prašymus dėl priėmimo už Čarlzas Darvinas universiteto aukštojo mokslo būsimiems studentams.

Papildomos Priėmimo sąlygos

Jose dalyvaujantys slaugytojams ir ligoninės apmokyti registruoti bendrosios praktikos slaugytojų turi užtikrinti, kad jie tinkamai atsakyti į klausimą, susijusį su slaugos dabartinę praktikuojančių sertifikatą tepant ant SATAC anketa UniWeb. SATAC bandysime patvirtinti savo registraciją internete registre atitinkamos slaugytojų tarybos bet jei SATAC negali to padaryti, pareiškėjams bus prašoma pateikti patvirtintą kopiją savo sertifikatą.

Pareiškėjai, turintys Slauga bakalauro laipsnį, tačiau dar tegul savo slaugos registracijos galios ir kurie nebuvo dalis slaugos darbuotojų per pastaruosius penkerius metus bus reikalaujama pateikti raštišką įrodymą, išankstinės registracijos iš atitinkamų slaugytojų taryba

Anglų kalbos reikalavimai tarptautiniams studentams

Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.

Profesijos pripažinimas

Baigusiems šį kursą bus galima kreiptis dėl registracijos pagal Slaugos ir akušerijos valdybos Australija (NMBA) verstis akušerio.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely ac ... Skaityti daugiau

More than 120 years ago, Banjo Paterson described the Northern Territory as a “vast wild land, full of huge possibilities”.And he was right.So how did a relatively small population, spread sparsely across an area, one–fifth the land mass of Australia, with little educational resources to speak of, turn those possibilities into a reality?By creating a study environment where the freedom exists for people to evolve their lives.Today this environment is captured at Charles Darwin University (CDU). Skaityti mažiau
Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Darvinas , Sidnėjus , Melburnas + 11 Daugiau Mažiau