Aeromedicinos paieškos ir transporto magistras (MAeroRT)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

„Otago“ aeromedicinos paieškos ir transporto laipsnio magistro laipsnis (MAeroRT) yra tarptautiniu mastu akredituotos programos, kuri leidžia ne visą darbo dieną registruotiems gydytojams plėtoti profesinės aeromedicininės paieškos ir transporto praktikos kompetenciją registruotame arba valdybos sertifikuotame specialisto lygyje bet kurioje šalyje. pasaulyje.

Magistro laipsnis praplečia esamą antrosios pakopos studijų diplomą aeromedicininiame išgijime ir transporte (PGDipAeroRT), o studentai paprastai baigė diplomą prieš priimant į magistro darbus. Programa grindžiama pagrindiniais principais ir klinikine praktika, kuria vadovaujamasi atliekant aeromedicininės paieškos ir transportavimo bei saugios klinikinės priežiūros ore tyrimą.

„Otago Aeromedical Retrieval and Transport“ programa pritraukia tarptautinius studentus iš viso pasaulio, nes ji yra glaudžiai suderinta su pažangiu profesiniu mokymu, skirtu specialybės propagavimui įvairiose šalyse. Šis magistro laipsnis leis specialybės registruotiems ar patvirtintiems medicinos specialistams suteikti konsultantų konsultacijas, kaip medicinos pagalbos medicinos tarnybos direktorius arba kaip ICU / anestetikų / ED / naujagimių ICU konsultantas, atsakingas už skubią oro susisiekimą.

Temos sritys

 • Aeromedicin ÷ s paieškos ir transportavimas

Reikalavimai programai

Aeromedicinos paieškos ir transporto magistras (MAeroRT)

Dokumentai

 • AVME 717 medicinos logistika aeromedicininiame transporte
 • AVME 718 Aeromedicininio transporto veiklos aspektai
 • AVME 721 klinikinė priežiūra ore
 • AVME 722 Aeromedicinos sistemų organizavimas
 • AVME 803 specialistas aeromedicininis išvedimas
 • AVME 804 tarptautinės pagalbos operacijos

Aeromedicininės paieškos ir transporto magistro laipsnis (MAeroRT)

 1. Priėmimas į programą
  1. Priėmimas į programą turi būti patvirtintas Otago medicinos mokyklos dekanui Otago medicinos mokyklos akademinės tarybos patarimu, kuris turi būti įsitikinęs, kad pareiškėjas turi galimybę ir patirtį tęsti programą.
  2. Kiekvienas pareiškėjas turi būti įtrauktas į Naujosios Zelandijos universiteto medicinos bakalauro ir chirurgijos bakalauro laipsnius arba turėti lygiavertę medicinos kvalifikaciją, patvirtintą Otago medicinos mokyklos akademinėje taryboje, ir būti registruotu gydytoju jo ar jos profesinėje mokykloje. praktikos ar gyvenamosios vietos šalis.
 2. Programos struktūra
  1. Studijų programą sudaro šie šeši dokumentai, kurių bendra vertė yra 180 balų: AVME 717, AVME 718, AVME 721, AVME 722, AVME 803, AVME 804.
  2. Patvirtinus Otago medicinos mokyklos dekaną, Otago universitete, kitame universitete arba patvirtintoje egzaminavimo įstaigoje užpildyti dokumentai gali būti įskaityti į programą ir (arba) naudojami kaip atleidimo nuo reikalavimų pagrindas. iš a punkto, jei šis ankstesnis tyrimas yra tiesiogiai susijęs su siūloma ir patvirtinta studijų programa iki ne daugiau kaip 60 taškų.
  3. Kandidatas, kuris baigė antrosios pakopos diplomą aeromedicininiame išgavime ir transporte, gali būti atleistas nuo vieno ar kelių dokumentų, skirtų laipsniui, ne daugiau kaip 120 taškų.

Pastaba: paprastai tikimasi, kad kandidatai turės atitinkamą klinikinę patirtį ir turi bent vidutiniškai gauti bent B laipsnį diplomo dokumentuose prieš priimant į pažangius dokumentus.

Programos trukmė
 1. Kandidatas į laipsnį paprastai trunka trejų metų studijų programą.
 2. Paprastai tikimasi, kad kandidatas atitiks laipsnio reikalavimus per šešerius metus nuo priėmimo į programą.
Laipsnio suteikimo lygis

Laipsnis gali būti suteikiamas skiriant arba kredituojant.

Variacijos

Kanclerio prorektorius (sveikatos mokslai) gali išskirtinėmis aplinkybėmis patvirtinti studijų kursą, kuris neatitinka šių taisyklių.

107691_1.PNG

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Here, at Otago, you will have unprecedented opportunities. You will be taught by international experts in their fields; you will gain a world-class qualification, and you will be able to contribute to ... Skaityti daugiau

Here, at Otago, you will have unprecedented opportunities. You will be taught by international experts in their fields; you will gain a world-class qualification, and you will be able to contribute to ground-breaking research. The student experience at Otago is exceptional. You will join a diverse population of well over 20,000 students from around New Zealand and more than 100 nations around the world. Importantly, you will have the opportunity to truly define yourself and choose your own direction in life. Skaityti mažiau