APRAŠYMAS

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Husson University PharmD programa, turinti 100% darbo vietų, mažų klasių dydį ir geriausią vertę Maine, turi tai, ko jums reikia norint sėkmingai Husson University trečiojoje šalyje pagal sveikatos profesiją.

Mūsų ketverių metų farmacijos daktaro (PharmD) programa skirta kiekvienam studentui suteikti asmeniniam dėmesį, kokybišką klinikinę patirtį, prieigą prie naujausios mokymosi aplinkos ir tarpprofesines mokymosi galimybes, siekiant užtikrinti, kad esate pasiruošę Jūsų pasirinktos karjeros kryptys.

Hussonas siūlo mažiausią neto kainą bet kurioje NEASC akredituotoje privačioje koledžoje ar universitete Meine. Daugiau nei 400 000 dolerių stipendijoms ir dotacijoms kasmet skiriamos Farmacijos studentams.

Klinikinė patirtis

"Ketvirtosios metų vaistinės studentų apsisukimų vietos yra gausios, kliniškai įvairios ir populiarios. Tai leidžia bet sunkiai dirbančiam studentui pereiti nuo studento-vaistininko į licencijuotą praktiką šiuolaikinėje dinamiškoje darbo rinkoje. "

- Conrad Dhing, Ph.D., dekano padėjėjas, studentų akademiniai reikalai, farmacijos mokykla

Husono farmacijos mokykla daug dėmesio skiria klinikinės patirties, kuri rengia studentus praktikai įvairiose aplinkose, pristatymui. Iki to laiko, kai studentas baigia FarmD programą, jie baigs ne mažiau kaip 36 savaičių trukmės klinikinį darbą, papildydami valandų tarpkultūrinių tarpšakinių patirtinio mokymosi galimybes.

Programa sukuriama tvirtas bendruomenės ir absolventų tinklų tinklas visoje sveikatos priežiūros sektoriuje ir nuolat teikiamos naujos galimybės. Specialus kokybės užtikrinimo eksperimentinio švietimo vadybininkas dirba su kiekvienu studentu, kad užtikrintų, jog jie yra klinikinėse vietose, suteikiančioms jiems gerai suapvalintą ir praturtintą patirtį, susijusią su jų karjeros tikslais.

Įranga

Hussono farmacijos mokykla turi 25 000 kv. neseniai renovuotų klasių, laboratorijų ir simuliacinės erdvės. Gretimos mokslo laboratorijos ir patirtinės mokymosi erdvės, kurias naudoja įvairios sveikatos programos, suteikia daugybę tarpprofesinio mokymo galimybių. Programa taip pat turi 2000 sq.ft. Universiteto moderniausio mokslo ir studijų centro specializuota tyrimų erdvė.

Klasės

Farmacijos mokykloje yra septynios specialios klasės, kuriose telpa įvairūs klasės dydžiai ir mokymosi būdai. Kiekviename kambaryje yra įrengti lankstūs baldai ir naujos technologijos, tinkamos paskaitoms, grupinėms diskusijoms, pristatymams ir praktiniams mokymams.

Kognityvinių gebėjimų laboratorija

Programos kognityvinių įgūdžių laboratorija, kurią sudaro greta esantis pacientų / konsultavimo vertinimo kambarys, yra skirta studentams, kurie praktiškai bendrauja su pacientais realioje praktikoje. Čia mokiniai mokosi dirbti su pacientais, kad sudarytų gydymo planus, pateiktų dozavimo / pristatymo konsultacijas ir dar daugiau.

Dozavimo laboratorija

Farmacijos mokyklos išpilstymo laboratorijoje studentai praktiškai naudoja faktinę įrangą ir specifikacijas, naudojamas darbo laboratorijose, kad paruoštų IV gydymą ir sukurtų junginius sterilioje aplinkoje.

Farmacijos mokslų tyrimų laboratorija

Programa "Farmacijos mokslų tyrimo laboratorija" yra praktinė mokymosi aplinka, kurioje studentai supažindinami su tyrimo metodais ir laboratoriniais metodais, kurie naudojami šiuolaikiniuose farmacijos mokslų tyrimuose.

Husson University tyrimų ir švietimo centras

Husson University tyrimų ir švietimo centras yra naujausia įranga, kurioje studentai glaudžiai bendradarbiauja su dėstytojais, kad atliktų tyrimus naudodami naujausią aukščiausios klasės įrangą. Vaistinės mokykla yra 2000 sq.ft. specialiosios erdvės, tačiau programa reguliariai dalyvauja tarpkultūrinėje mokymosi veikloje su daugybe kitų su sveikata susijusių programų.

Farmacijos informacijos mokykla

  • 8: 1 Mažas studentų ir fakulteto santykis - Husson University farmacijos mokykla turi vieną iš žemiausių studentų ir fakultetų santykį, kuris yra 8: 1. Tai leidžia studentams gauti individualų dėmesį profesorių klasėje ir jų patirties svetainėse.
  • $ $ $ Stipendijos galimybės ir mokymas už konkurencingą kainą - Husson University farmacijos mokykla kiekvienais metais siūlo stipendijas daugiau nei 150 000 USD. Kai kurios stipendijos gali būti atnaujinamos studentams, turintiems 3,00 sukauptą GPA. Be to, Husson University siūlo vieną iš mažiausių kainų Husson University privačių vaistinių mokyklų visoje šalyje. Studijų kaina (2015-6) yra mažesnė nei 35 000 USD per metus.
  • 80% absolventų, dirbančių savo srityje. Dauguma Husson University farmacijos mokyklos absolventų kiekvienais metais galėjo gauti darbo pasiūlymų kaip vaistininkai mūsų karjeros mugėje. Karjeros mugės darbdaviai apima visas pagrindines grandines vaistines, bakalėjos parduotuves, masines prekybininkus ir vietines klinikas bei ligonines.
  • Praktinis mokymasis - Husson University farmacijos mokyklos moksleiviai nuolat mokosi iš klasikinės laboratorinės veiklos, jų patirtinės rotacijos ir per daugybę studentų organizavimo veiklos. Husson University buvo įtrauktas į sąrašą "US News"
  • Jūs išmoksite iš geriausių - Husson University farmacijos mokyklos fakultetas yra nacionaliniu mastu pripažintas ir yra vienos iš šalies lyderių epilepsijos, vėžio ir žaizdų gijimo tyrimų srityje.
  • Biomedicinos ir farmacijos tyrimų galimybės. Husson University dirba su pasaulinės klasės fakultetu ir biomedicinos ir farmacijos mokslų tyrėjais Marshall Kelių laboratorijoje, modernioje laboratorijoje Bangor. Papildomos mokslinių tyrimų galimybės yra galimos socialiniuose moksluose, ypač teikiant ir prieinant sveikatos priežiūros paslaugas nepasiturinčioms gyventojų grupėms Maine.
  • Jei ieškote neįvykdyto vaistinės mokymo, dėl kurio vyksta puiki karjera ir gyvenimo kokybė, kuris ateina kartu su koledže Amerikos atostogų Husson University , Husson University yra skirtas tau. Sužinokite, kodėl Hussono vaistinės programa suteikia puikų išsilavinimą, veda į puikų karjerą, įskaitant viską, kas padaro U

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At Husson University, it’s all about you. You won’t be lost in a crowd. You’ll learn from professors who care about you. You’ll learn hands-on, earning a degree and skills that will prepare you for a ... Skaityti daugiau

At Husson University, it’s all about you. You won’t be lost in a crowd. You’ll learn from professors who care about you. You’ll learn hands-on, earning a degree and skills that will prepare you for a rewarding, successful career. Best of all, Husson’s reputation for a first-class education and affordability mean you’ll be making a smart investment. Husson University... our mission is your success. Skaityti mažiau