6 metų trukmės MD programa anglų kalba, Medicinos fakultetas, Žešuvo universitetas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Rzeszów yra augantis, gyvas miestas, kuriame gyvena apie 192 000 gyventojų, esančių pietrytinėje Lenkijoje. Žezovo universitetas, kuris yra 15 minučių pėsčiomis nuo miesto centro, yra didelis viešasis universitetas, kuriame dirba daugiau nei 18 000 piliečių ir neakivaizdinių studijų studentų, iš kurių 2800 yra įtraukti į medicinos fakultetą.

Žešovo universiteto Medicinos fakulteto Anglų skyrius siūlo 6 metų trukmės programą, skirtą medicinos daktaro laipsniui (MD). Medicinos fakulteto anglų skyrius studijų programa yra pagrįsta standartine 6 metų Europos MD programa, kurią sudaro 2 metų ikiklinikinių kursų ir 4 metų klinikinių kursinių darbų ir praktikos su instrukcija medicinos fakulteto anglų kalba.

6 metų MD programos taikymo informacija

Ikiklinikiniai ir klinikiniai anatomijos, histologijos ir embriologijos nurodymai vyksta naujame Morfologijos moksliniame pastate, kuriame yra modernios anatomijos, histologijos, teismo medicinos ir patomorfologijos laboratorijos. Šiame moderniame pastate įrengta 250 praktikuojančių studentų per tam tikrą dieną, o klasės suskirstytos į grupes nuo 10 iki 15 mokinių. Klinikinis mokymas teikiamas 5 studentų grupėms. Morfologijos mokslinio padalinio anatomijos laboratorijoje yra įrengtos prospektūros stalai su chirurginiu apšvietimu , konfokalinė mikroskopija, kompiuterinė tomografija teismo medicinos reikmėms, skaitmeniniai trimačiai žmogaus modeliai virtualioje anatominėje lentelėje ir visiškai įrengta mikroskopijos laboratorija. Kiekvienas studentas turi prieigą prie duomenų banko bibliotekos su histologinėmis žmogaus organų skaidrėmis.

Mokiniai taip pat mokomi ligoninėje Nr. 1 ir klinikinės provincijos ligoninė Nr. 2 (klinikinė provincijos ligoninė Nr. 2 šalia Morfologijos mokslo pastato) Žešuvu ir keliose kitose medicinos fakulteto ligoninėse. Žešuvo provincijų ligoninėse dirba daugiau kaip 6000 medicinos specialistų .

Per pirmuosius dvejų ikiklinikinių studijų metus studentai kurs kursus: anatomiją, histologiją, embriologiją ir citofiziologiją, biochemiją, biofiziką, medicinos psichologiją, fiziologiją, molekulinę biologiją, mikrobiologiją su parazitologija, imunologiją, genetiką, higieną ir epidemiologiją, informacines technologijas ir biostatistiką. , "Pirmoji pagalba", "Pacientų prieţiūra", "Visuomenės sveikata", "Medicinos etika", "Šeimos gydytojas" ir "Neatidėliotina pagalba".

Privalomos vasaros stažuotės klinikinėse ligoninėse dažnai atliekamos mūsų vietinėse ligoninėse ir kitose Europos šalyse, pavyzdžiui, Italijoje ir Vokietijoje.

Klinikiniai kursai, atlikti 3-6 metų metu, apima patologiją, patofiziologiją, farmakologiją, toksikologiją, klinikinę genetiką, vaizdavimo diagnostiką, dermatologiją ir venereologiją, infekcines ligas, nelaimių mediciną, otorinolaringologiją, kiaušintakių organų ligas, vidaus ligas, pediatriją, vidaus ligas, chirurgiją, ginekologiją. , Laboratorinė diagnostika, neurologija, šeimos medicina, anesteziologija, ekstremaliosios medicinos, oftalmologijos, branduolinės medicinos, pulmonologijos, transplantacijos, psichiatrijos, ortopedijos, neurochirurgijos, urologijos, onkologijos, klinikinės imunologijos ir neatidėliotinos medicinos srityse.

Absolventas, įgijęs medicinos daktaro profesinį vardą, turi galimybę dirbti valstybinėse ir privačiose sveikatos priežiūros įstaigose, mokslinių tyrimų įstaigose, mokslinių tyrimų ir plėtros centruose, taip pat institucijose, konsultuojančiose ir skleidžiant žinias apie sveikatos ugdymą.

Medicinos fakulteto anglų skyrius seka mūsų įsteigtos Lenkijos gyventojų medicinos mokyklos tradicijomis. Ši programa yra siūloma kvalifikuotoms aukštosios mokyklos absolventams, kurie parodė puikių rezultatų biologinių ir fizinių mokslų srityje ir gali atlikti preklinikinį ir klinikinį medicininį mokymą kalbomis ir raštu angliškai. Kandidatai bus vertinami atsižvelgiant į jų akademinę istoriją ir interviu, kuriame bus vertinamos žinios apie biologiją, chemiją, fiziką ir anglų kalbą.

  • Medicinos fakultetas (6 metų trukmės MD programa anglų kalba)
  • Dieninės studijos (6 metai, 12 semestrų)
  • Apmokėjimas - 11 000 eurų per metus. Susitarimas: studentas - universitetas.
  • Prašymo (įdarbinimo) mokestis yra 20 eurų

Ši programa yra siūloma kvalifikuotoms tarptautinėms aukštosios mokyklos absolventams, kurie parodė puikių rezultatų biologinėse ir fizinėse srityse, ir gali atlikti preklinikinį ir klinikinį medicininį mokymą anglų kalba. Kandidatai bus vertinami atsižvelgiant į jų akademinę istoriją ir interviu, kuriame bus vertinamos žinios apie biologiją, chemiją, fiziką ir anglų kalbą.

Įdarbinimo procese svarstomi elementai: BIOLOGIJA aukštesniu lygmeniu.

Papildomi elementai, į kuriuos atsižvelgiama įdarbinimo procese: CHEMIJA arba FIZIKA - vienas iš dalykų, kuriuos pasirinko kandidatas aukštesniu lygmeniu.

Iš kandidato tikimasi kompetencijos: kandidatas turi žinios apie vidurinį išsilavinimą biologijos, chemijos, fizikos, anglų kalbos lygmeniu B2 lygmenyje ir parodo gebėjimą ir motyvaciją studijuoti mediciną.

Naudojimo informacija

Reikalingi dokumentai:

1. Asmens duomenų pareiškimas.

2. Užpildyta, pasirašyta paraiškos forma, nuskaityta ir išsiųsta toliau nurodytu el. Pašto adresu.

3. Pasirašyta sutartis, kad studentas mokės kas mėnesį sveikatos draudimą (apie 15 eurų) Lenkijoje.

4. Paso kopija - nusiųsta el. Paštu ir išsiųsta žemiau esančiame el. Pašto adresu.

5. 2 paso dydžio nuotraukos (1 nuotrauka siunčiama elektroniniu paštu. Elektroninė fotografijos versija turi būti siunčiama kaip JPG failas, dydis 400 × 500 pikselių, ne didesnis kaip 2 MB.

6. Medicininis pažymėjimas, patvirtinantis, kad nėra jokių kontraindikacijų pradėti aukštojo mokslo studijas Lenkijoje - el. Paštu anglų kalba. Dokumentai turi būti išversti į lenkų kalbą (kandidatas gali turėti dokumentus, išverstus po atvykimo).

7. Aukštojo mokslo baigimo pažymėjimas su laipsnio nuorašais - anglų kalba el. Paštu. Vertimas turi būti atliktas lenkų kalba (kandidatas gali turėti dokumentus, išverstus po atvykimo).

8. Kandidatai privalo pateikti patvirtintą dokumentą, patvirtinantį anglų kalbos žinias bent minimaliu lygiu B2 arba rašytinio egzaminavimo egzaminą anglų kalba aukštesniuoju lygmeniu (ne mažiau kaip 80%) arba gerą vidurinio išsilavinimo lygį egzaminas anglų kalba arba dokumentas, patvirtinantis, kad baigė vidurinę mokyklą arba mokėsi užsienyje arba Lenkijoje, kur mokomoji kalba buvo anglų kalba.

9. Prašymo mokesčio sumokėjimo įrodymas (20 eurų) - elektroniniu paštu.

Kandidatai turėtų siųsti visus aukščiau išvardytus dokumentus vienu el. Laišku (jei norint siųsti dokumentus reikia daugiau nei vieno el. Laiško , jie turėtų būti siunčiami nuosekliai tą pačią dieną): urmed@ur.edu.pl iki rugsėjo 7 d. 2018 m.

Patvirtinimo el. Laiškas bus išsiųstas gavęs visus dokumentus.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2018

Apie mokyklą

Rzeszów is a growing, vibrant city of about 192,000 residents located in southeastern Poland. The University of Rzeszow, which is a 15 minute walk from the center of the city, is a large public Univer ... Skaityti daugiau

Rzeszów is a growing, vibrant city of about 192,000 residents located in southeastern Poland. The University of Rzeszow, which is a 15 minute walk from the center of the city, is a large public University with over 18,000 full and part-time students, 2,800 of which are enrolled in the Faculty of Medicine. Skaityti mažiau