„MedTec“ mokykla

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

6 metų medicinos ir chirurgijos studijų programą, vykdomą anglų kalba, vykdo Humanitas University kartu su Politecnico di Milano.

Tikslioji medicina, dideli duomenys, AI, nanotechnologijos, chirurginiai robotai, 3D spausdinimas ir biologinis protezavimas: ši studijų programa leis gydytojui gydyti pacientus, valdant medicinos ir susijusių sektorių technologinius pokyčius, įskaitant ligų prevenciją ir gydymą, pacientams. reabilitacija ir novatoriškų diagnostinių ir terapinių sprendimų kūrimas.

Studijų programa siekiama mokyti specialistus, kurie gebės pritaikyti medicinines ir technologines žinias kaip novatoriškų ir kokybiškų vaistų teikimo priemones. Atsižvelgiant į vis sudėtingesnį globalų kontekstą, technologinės naujovės leidžia tvariai pagerinti gyvenimo kokybę, diegiant naujoves priežiūros srityje ir humanizuojant gydytojo ir paciento santykius.

Šešerių metų medicinos ir chirurgijos studijų programą, dėstomą anglų kalba, organizuoja Humanitas University kartu su Politecnico di Milano. Programa labai daug dėmesio skiria gydytojo medicininių įgūdžių tobulinimui integruojant ir įgyjant pagrindines kompetencijas ir metodus, susijusius su biomedicinos inžinerija.

Integruota šešerių metų mokymo programa leis jums gauti papildomą ECTS ir gauti medicinos biotechnologijų bakalauro laipsnį iš Politecnico di Milano, be to, medicinos mokslų daktaro laipsnį.

Studijų programoje bus:

 1. biomedicinos inžinerijos požiūris į pagrindines mokslo disciplinas (pvz., chemija, fizika, statistika, informatika).
 2. kompetencijų, susijusių su tiksliąja medicina ir regeneracine medicina, įgijimas.
 3. kompetencijos spręsti sudėtingas problemas, susijusias su technologijos ir informacijos analizės taikymu medicinoje, ikiklinikinį ir klinikinį ugdymą integruojant su pagrindiniais inžinerijos dalykais (tokiais kaip matematinė analizė, informatika, elektrotechnika, mechanika ir kt.).
 4. daugiadalykinis požiūris, į medicinos mokymą įtraukiant pagrindines biomedicinos inžinerijos metodikas ir technologijas, siekiant skatinti dviejų disciplinų integraciją.
 5. novatoriškas požiūris į gydytojo ir paciento sąveiką , maksimaliai išnaudojantis technologijų ir intelektualių sistemų galimybes, siekiant optimizuoti mašinos ir paciento sąveiką, pritaikyti terapiją ir tęstinę priežiūrą.

Sėkmingai baigę studijų programą, jūs :

 • įgijo gilių žinių apie pažangiausias medicinos technologijas ir gebės suprojektuoti individualizuotą terapiją, naudodamas sudėtingas technologines sistemas klinikiniam įvertinimui, diagnozavimui ir gydymui.
 • mokėti optimizuoti terapinius rezultatus, remiantis duomenų analizės ir mašininio mokymosi metodų galimybėmis , naujų medžiagų ir pažangių terapinių prietaisų, tokių kaip chirurginiai robotai, endoprotezai, bioprinteriai ir 3D spausdinimas, naudojimu.
 • turėti galimybę dirbti daugelyje medicinos sričių, pvz., biomedicinos prietaisų projektavime, biomedicinos technologijose ar farmacijos pramonėje.

128325_NEW.jpg

Kursas remiasi Humanitas University didaktiniu požiūriu, o Politecnico di Milano naudojasi edukaciniu metodu, skatinančiu interaktyvią metodiką.

Užsiėmimais siekiama skatinti mokinių įsitraukimą ir sąveiką, daug dėmesio skiriant grupiniam darbui, renkant duomenis, tvarkant duomenis ir tęsiant diskusijas su dėstytojais, kaip tai daroma klasėje.

Kursas

Humanitas University ir „Politecnico di Milano“ laikosi edukacinio požiūrio, skatinančio interaktyvią metodiką; Tai apima tyrimais grįstą mokymąsi, probleminį mokymąsi, problemų sprendimą, atvejo metodus ir įgūdžių grąžinimą, kad būtų užtikrinta tvirta integracija tarp teorinių koncepcijų, įgytų mokymo metu, ir praktinio mokymo sesijų, taip pat kritinio mąstymo skatinimas.

Organizavimas ir vertinimas

1–3 metai Įtraukite praktinės patirties, stažuočių, specializuotų laboratorijų ir minkštųjų įgūdžių įgijimo galimybes, tai yra raktas į gydytojo ir paciento santykius.
I semestras Kursai vyks Politecnico di Milano.
II semestras Kursas vyks Humanitas University siekiant palengvinti studentų integraciją į medicinos ir inžinerijos sritis.
4–6 metai Laipsnio programą sudarys tiek vieno dalyko, tiek integruoti kursų moduliai, kuriuose kartu dalyvaus Humanitas University ir Politecnico di Milano Humanitas University , kad būtų užtikrintas visiškas inžinerinių įgūdžių integravimas į klinikinį mokymą. Tas pats bendrojo mokymo metodas bus toliau vykdomas atliekant medicininę profesionalumą. Dėl glaudaus ryšio su „Humanitas“ ligonine klinikinis komponentas visada vaidins pagrindinį vaidmenį.
I semestrai

ECTS

Baigę medicinos studijas iš viso 360 ECTS, jei per šešerių metų studijų programą taip pat esate įgiję 30 papildomų ECTS, galėsite kreiptis į Politecnico di Milano dėl trejų metų laipsnio apdovanojimo išdavimo biomedicinos inžinerijoje.

Disertacija

Norėdami baigti mokslą, turėsite parašyti diplominį darbą, prižiūrimą dviejų universitetų profesorių. Darbe bus plėtojamas projektas, pagrįstas įgytų daugiadalykinių įgūdžių pritaikymu.

Mokymo ir mokymosi metodai

Humanitas University ir „Politecnico di Milano“ laikosi edukacinio požiūrio, skatinančio interaktyvią metodiką; Tai apima tyrimais grįstą mokymąsi, probleminį mokymąsi, problemų sprendimą, atvejo metodus ir įgūdžių grąžinimą, kad būtų užtikrinta tvirta integracija tarp teorinių koncepcijų, įgytų mokymo metu, ir praktinio mokymo sesijų, taip pat kritinio mąstymo skatinimas. Užsiėmimais siekiama skatinti mokinių įsitraukimą ir sąveiką, daug dėmesio skiriant grupiniam darbui, renkant duomenis, tvarkant duomenis ir tęsiant diskusijas su dėstytojais, kaip tai daroma klasėje.

Priėmimas

6 metų medicinos ir chirurgijos studijų programą, vykdomą anglų kalba, vykdo Humanitas University , bendradarbiaudamas su Politecnico di Milano. „2020 m. Testas“ vyks kovo 20 d. Ir Europos, ir ne Europos studentams.

Kasmet yra 60 vietų *: 50 vietų ES studentams ir 10 vietų ne ES studentams.

* Vietų skaičius gali keistis atsižvelgiant į vėlesnį Švietimo, universiteto ir tyrimų ministerijos (MIUR) dekretą, remiantis Įstatymo Nr. 264, 1999 m. Rugpjūčio 2 d. MIUR dekretu buvo galima patvirtinti, padidinti ar sumažinti turimų vietų skaičių.

Priėmimo testas

Priėmimo testas vyks 2020 m. Kovo 20 d. Ir truks 100 minučių. Jį sudaro atsakymų su atsakymų variantais variantas, visiškai anglų kalba.

Testą sudaro klausimai apie matematiką, žodinę logiką, fiziką, chemiją, biologiją, techninę-mokslinę kultūrą. Testas skirtas kandidatų tinkamumui ir polinkiui studijuoti tiek inžinerijos, tiek medicinos mokslus.

128339_NEWtabellaeng.png

Priėmimo reikalavimai

 • Vidurinės mokyklos diplomas arba kita pripažinta kvalifikacija, įgyta užsienyje
 • Priėmimo egzamino išlaikymas

Specialūs reikalavimai taikomi JK, JAV, IB ir kitiems diplomams.

Anglų kalbos rekomendacijos

Visa „Humanitas“ medicinos mokyklos veikla klasėje vyksta anglų kalba. Norint visiškai suprasti ir išmokti savo studijų kursą, reikia gerai mokėti visus anglų kalbos įgūdžius. Todėl labai rekomenduojama, kad stojantieji į „Humanitas“ medicinos mokyklą būtų pasiekę reikiamą anglų kalbos žinių lygį: Bendra Europos referencijos sistema (CEFR) B2.

Italų kalbos rekomendacijos

Universitetas teikia nemokamus italų kalbos kursus per mokslo metus tarptautiniams studentams remti.

Tikimasi, kad iki trečiųjų metų pradžios, kai prasidės klinikinė veikla, bus pasiektas geras italų kalbos lygis, kad būtų galima bendrauti su pacientais.

Mokestis už mokslą

MEDTEC mokyklos mokesčiai gali skirtis priklausomai nuo jūsų šeimos pajamų. Europos ir ne Europos studentams kasmet skiriamos nuopelnais pagrįstos stipendijos.

Europos studentams mokestis už mokslą „ Humanitas University apskaičiuojamas atsižvelgiant į studento šeimos ekonominę padėtį. Yra keturios skirtingos pajamų kategorijos, apskaičiuotos pagal studento šeimos ekonominę padėtį remiantis ISEP indeksu.

Studijų mokesčio dydį kasmet nustato universitetas.

Kategorija ISEP indeksas (tūkstančiais eurų) Mokesčiai (eurais)
1 kategorija Mažiau nei 30 10.156
2 kategorija Nuo 30 iki 55 13.156 val
3 kategorija Nuo 55 iki 80 17.156 val
4 kategorija Daugiau nei 80 20.156

Nurodytos įmokos yra metinės ir padengia kursų išlaidas. Jie neapima apgyvendinimo, maisto, knygų ar kitų paslaugų.

Žinoma, visais metais mokestis toje pačioje pajamų kategorijoje nesikeis tiek, kiek tai turės didelę įtaką studento ekonominei padėčiai.

Stipendijos

 • Humanitas University stipendijų reglamentas
 • Reglamentas dėl Paola Einaudi stipendijos
 • Rotomail stipendijos reglamentas

Ne ES studentai

Nurodytos įmokos yra metinės ir padengia kursų išlaidas. Jie neapima apgyvendinimo, maisto, knygų ar kitų paslaugų.

2020–21 mokslo metai Ne ES studentai (eurais)
Mokestis už mokslą 20.000

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Humanitas University is an international University dedicated to the Life Sciences in Milan. Education and training fully integrated with Humanitas Hospital and Scientific Research.

Humanitas University is an international University dedicated to the Life Sciences in Milan. Education and training fully integrated with Humanitas Hospital and Scientific Research. Skaityti mažiau