„MAN-IMAL Master“ - „Nuo gyvūnų iki žmogaus: sveikatos ir maisto rizikos analizė ir valdymas“

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Parengė daugiau kaip 80 ekspertų pedagoginė grupė: įvairių disciplinų (agronomija, medicina, veterinarijos studijos, biologija, farmacija, teisė, ekonomika) mokslinių tyrimų profesoriai ir daugelis tų pačių sričių specialistų. partnerio mokslinių tyrimų padaliniai.

Mokymo programoje akcentuojamas ICTE * pedagoginis panaudojimas, leidžiantis pasiekti maksimalų individualų progresą programoje ir mokymosi procesuose. Dėl tarptautinio MAN-IMAL dėmesio, visi kursai yra mokomi anglų kalba ir studentai, taip pat profesoriai iš viso pasaulio yra sveikintini.

Todėl programa siūlo turtingą skirtingų kultūrų mainus ir tarptautinę perspektyvą visuomenės sveikatos klausimais.

Kad visi kandidatai būtų tinkami, jie turi turėti bent vienerius metus (60 ECTS kreditų) antrosios pakopos studijų farmacijos ar biologijos mokslų, medicinos ir (arba) veterinarijos studijų, maisto perdirbimo inžinerijos ar žemės ūkio srityse.

Kaip pasiekti mūsų programą

Kad kandidatai galėtų gauti MAN-IMAL magistro laipsnį, kandidatai turi būti baigę ne mažiau kaip vienerius metus (tai atitinka 60 ECTS kreditų):

  • farmacijos ar biologijos mokslai
  • medicinos studijos
  • veterinarijos tyrimai
  • maisto gamybos technologija arba žemės ūkis

Pareiškėjai, turintys tik bakalauro laipsnį, gali būti tinkami pagal griežtas sąlygas. Jei pareiškėjas baigė 36 mėnesius profesinės veiklos, kurios metu buvo įgyti būtini magistro lygio įgūdžiai, jis gali būti tinkamas prašyti magistro *.

Kad studentai būtų tinkami, jie turi patvirtinti minimalų lygį prancūzų ir anglų kalbomis: B2 lygį anglų kalba (viršutinis tarpinis lygis) ir A1 / A2 lygį prancūzų (pradedantiesiems ar pradiniams). Paraiškų teikimo metu reikės oficialių abiejų kalbų sertifikatų.

Atkreipkite dėmesį, kad visi šio profilio kandidatai bus nagrinėjami kiekvienu konkrečiu atveju.

* Taikomas griežtas atrankos procesas .

MAN-IMAL magistrantūros studijų mokestis yra 270 eurų *.

MAN-IMAL magistrantūros studijų mokestis kandidatams, kurie nutraukė studijas daugiau nei dvejus metus, yra 6000 eurų (4800 eurų bedarbiams kandidatams).

* Mokestis gali keistis pagal einamųjų metų indeksą.

Magistro laipsnio turinys

Akademiniai metai suskirstyti į du semestrus:

1

Studentai mokysis penkiuose pagrindiniuose mokymo padaliniuose:

  • Epidemiologija
  • Sveikatos organizacija ir politika, vadyba ir komunikacija
  • Gamybos grandinės
  • Biologiniai ir cheminiai pavojai
  • Rizika ir maistinis užterštumas / pervedimai

Be to, studentai dirbs kuruojamus projektus daugiadisciplininėse grupėse. Kiekviena grupė susisieks su organizacija / įmone, kad galėtų dirbti su konkrečiomis temomis, susijusiomis su „One Health“ temomis.

2

Antrasis semestras yra sutelktas į studento stažuotę profesinėje aplinkoje. Studentas turės parašyti disertaciją, pagrįstą stažuotės. Jo darbo rezultatai bus pateikti disertacijos gynime prieš stažuotojų ir dėstytojų mokymą. Praktika turi trukti 5 mėnesius. Jis gali būti baigtas užsienyje ir Prancūzijoje.

Tarptautiniai studentai

Visi tarptautiniai studentai turi užtikrinti, kad visi vizos reikalavimai būtų įvykdyti prieš atvykstant į Prancūziją. Mes primygtinai rekomenduojame kreiptis dėl vizos, jei reikia, pateikus mūsų programas.

Tam tikrų šalių piliečiai privalo kreiptis dėl savo vizos per CEF platformą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Université de Nantes has never stopped moving forward. Faced with today’s challenges we constantly reinvent ourselves. In the last 50 years, Université de Nantes has taken training and research to the ... Skaityti daugiau

Université de Nantes has never stopped moving forward. Faced with today’s challenges we constantly reinvent ourselves. In the last 50 years, Université de Nantes has taken training and research to the highest level and, in 2015 took a spot in the Times Higher Education World University Ranking. Université de Nantes is ranked among the top 25 French universities. In these 50 years, we have considerably progressed. Skaityti mažiau
Nantas , Hanojus , Briuselis , Saint-Nazaire + 3 Daugiau Mažiau