Žinoma, žmogaus reprodukcijai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kursas "Žmogaus reprodukcija" užtikrina aukštą specializuotą išsilavinimą biologijoje, genetikoje, reprodukcinėse endokrinologijos srityse ir kreipiasi į specialistus (ginekologus, endokrinologus, biologus, akušerius, tyrėjus, slaugytojus ir tt), kurie teikia aukščiausio lygio šio mokslo srities mokymus.

Šis internetinis kursas apima kursinius darbus ir praktinę patirtį atskirų temų bei klinikinių tyrimų srityje. Praktika, kuri reikalauja fizinio buvimo, vyksta konferencijų salėse, chirurgijos patalpose, GENESIS ATHENS klinikų (Graikija) klinikinėse laboratorijose ir grynų tyrimų patalpose, naudojant el. Modeliams ir simuliatoriams su telematika ir asmeniniu besimokančiųjų lankymu. . Kursas apima 25 savaičių teorinį mokymą ir 1 savaitę praktinio mokymo.

Šis kursas yra įtrauktas į mūsų internetinių kursų sveikatos kategoriją, ir jis vyksta per patogią mokymosi platformą. Kai dalyvis sėkmingai baigia visus padalinius, jis gauna specializuotų mokymo pažymėjimą.

Dalyvis profilis

Programa skirta sveikatos priežiūros specialistams (gydytojams, ginekologams, biologams, akušeriams, universitetų absolventams, technologinių fondų, kolegijų), taip pat medicinos ir slaugos mokyklų absolventams, norintiems išmokti nevaisingų porų tyrimo ir gydymo principus ir metodus. .

Programos tikslai

Programos tikslas - suteikti besimokantiesiems visas mokslines žinias apie kiekvieną žmogaus reprodukcijos temą. Jos nauda yra įgyti žinių, tobulinti įgūdžius ir labai svarbias praktines nevaisingumo gydymo procedūras.

Tęstinio mokymo ir mokymo programa apima teorinius modulius su aštuoniais atskirais skyriais ir 25 mokymosi pamokas apie vyrų ir moterų nevaisingumą, suteikiant aukštą specializuotų žinių apie biologiją, genetiką ir reprodukcijos endokrinologiją.

Be to, programa sujungs ne tik kursinius darbus, bet ir praktinę konkrečių mokslinių temų bei klinikinių tyrimų patirtį. Ypač reikėtų pabrėžti, kad praktika, kuri pirmą kartą buvo įtraukta į e. Mokymosi programą tęstiniam švietimui sveikatos srityje, ypač "ŽMONIŲ REPRODUKCIJA", vyks GENESIS ATHENS posėdžių salėse, chirurgijos patalpose ir klinikinėse laboratorijose grynojo tyrimo, naudojant gyvus modelius ir simuliatorius kaip ir telematikos ir asmeninio besimokančiųjų lankomumo.

Konkrečiai tai apima:

1. Reprodukcinė endokrinologija.

2. Vyro nevaisingumas.

3. Moterų nevaisingumas.

4. Pasikartojantys persileidimai, jų priežastys ir gydymas.

5. Nevaisingos poros valdymas naudojant pagalbines reprodukcines technologijas, konsultavimas ir palaikymas kaip pagalbinė reprodukcinė teisinė sistema.

6. Pagalbinės reprodukcinės priemonės su stimuliavimo protokolais, dirbtinis apvaisinimas, kiaušinių tręšimas ir išankstinė genetinė diagnostika.

7. Nevaisingumo tyrimai su kamieninių ląstelių genomika ir epi-genomika, endometriozės patofiziologija, implantaciją įtakojantys veiksniai, naujausi IVF duomenys, kaip epigenetiniai procesai ir žmogaus reprodukcija.

8. Observatyvus stebėjimas didelės rizikos nėštumo metu, moteriškos šiuolaikinės moteriškos kraujagyslių ir mezenchimos ląstelės, ultragarsinis stebėjimas visoje nėštumo ir motinos ir vaikų priežiūros metu.

Galutinis programos tikslas yra nukreipti sveikatos priežiūros specialistus ir labiausiai medicinos ir slaugos mokyklų absolventus, kad jie taptų dalyviais nevaisingų porų tyrimo ir gydymo principų ir metodų.

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 2017

Apie mokyklą

The Supplementary Distance Education Programme (E-Learning) of The Center of Continuing Education and Lifelong Learning of the National and Kapodistrian University of Athens, in operation since 2001, ... Skaityti daugiau

The Supplementary Distance Education Programme (E-Learning) of The Center of Continuing Education and Lifelong Learning of the National and Kapodistrian University of Athens, in operation since 2001, provides distance education programmes that link theoretical and academic knowledge to the practical and applied skills required in their respective professional fields. Skaityti mažiau