Keystone logo
Susisiekite su mokyklomis tiesiogiai – palyginkite 4 Sveikatos priežiūra Programos į Šeimos psichologija 2023/2024

4 Sveikatos priežiūra Programos į Šeimos psichologija 2023/2024

Apžvalga

Kas yra šeimos psichologija?
Šeimos psichologija yra mokslinis šeimos dinamikos ir šeimų tarpusavio sąveikos būdų tyrimas. Jame dėmesys sutelkiamas į tai, kaip šeimos veikia jų santykių, bendravimo ir bendros struktūros požiūriu. Šeimos psichologai stengiasi suprasti, kaip šeimos bendrauja ir kaip jos gali pagerinti savo santykius. Jie taip pat padeda šeimoms krizės metu, pavyzdžiui, skyrybų ar mirties atveju. Šeimos psichologai taip pat dirba su vaikais ir paaugliais, kad padėtų jiems susidoroti su šeimos problemomis. Jie gali dirbti su tėvais, kad išmokytų juos veiksmingų tėvystės įgūdžių arba padėtų šeimoms spręsti sudėtingas problemas, tokias kaip piktnaudžiavimas narkotinėmis medžiagomis ar smurtas šeimoje. šeimos psichologai taip pat gali teikti terapiją šeimoms, kurios išgyvena sunkų laikotarpį.

Ką galiu nuveikti įgijęs šeimos psichologijos laipsnį?
Šeimos psichologijos laipsnis gali paskatinti mokslinių tyrimų, mokymo ar klinikinės praktikos karjerą. Šeimos psichologai gali dirbti ligoninėse, klinikose, privačiose praktikose ar tyrimų laboratorijose. Jie taip pat gali dirbti mokyklose, vyriausybinėse agentūrose ar organizacijose, kurios teikia paslaugas šeimoms. Daugelis šeimos psichologų taip pat pasirenka karjerą švietimo ar viešosios politikos srityse.

Įvairių tipų šeimos psichologijos laipsniai
Šeimos psichologijos bakalauro laipsnis paprastai užtruks ketverius metus. Studijų metu lankysite kursus tokiomis temomis kaip šeimos dinamika, žmogaus raida ir bendravimas. Taip pat turėsite galimybę dalyvauti stažuotėse ar praktikose. Šeimos psichologijos magistro laipsnis paprastai užtruks nuo dvejų iki trejų metų. Studijų metu lankysite pažangius kursus tokiomis temomis kaip psichopatologija, vertinimas ir intervencija. Taip pat turėsite galimybę atlikti tyrimus ir rašyti disertaciją. Šeimos psichologijos daktaro laipsnis parengs jus mokslinių tyrimų ar klinikinės praktikos karjerai. Studijų metu lankysite pažangius kursus tokiomis temomis kaip psichopatologija, vertinimas ir intervencija.

Skaityti daugiau

Filtrai

  • Sveikatos priežiūra
  • Psichikos sveikatos priežiūra
  • Psichologija
Studijų sritys
  • Sveikatos priežiūra (4)
  • Grįžti į pagrindinę kategoriją
Vietos
Raskite daugiau vietų
Laipsnio tipas
Trukmė
Studijų tempas
Kalbos
Kalbos
Studijų formatas