Šeimos medicina (magistras - mokymasis internetu)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) generalinis direktorius ragina šeimos gydytojus "mūsų kylančias ateities žvaigždes". Tai atspindi PSO atnaujintą įsipareigojimą kurti šeimos mediciną kaip specialybę visuose regionuose. Šeimos medicinos stiprinimas buvo pripažintas pagrindiniu visuotinio sveikatos aprėpties elementu, kuris yra tvaraus vystymosi tikslų dalis, kurią kiekviena šalis įsipareigojo paskutinėje Jungtinių Tautų Generalinėje asamblėjoje. Šio laipsnio tikslas - tobulinti pirminę sveikatos priežiūrą, plėtojant kompetentingus šeimos gydytojus, kurie yra įgalioti tapti šios profesijos ateities lyderiais ir advokatais.

Edinburgo universitetas teikia aukštos kokybės antrosios pakopos medicinos išsilavinimą per internetinį nuotolinio mokymosi formatą. Studentai yra iš įvairių šalių visame pasaulyje, kiekvienas iš jų suteikia unikalią patirtį, kad sukurtume gyvybingą pasaulinę mokymosi bendruomenę. Programa suteiks gydytojams būtiniausius medicinos žinių ir valdymo įgūdžius bendrai pristatant sveikatos problemas ir ištirti valdymą pagal šeimos medicinos principus, procesus ir praktiką. Programa leis studentams įgyti įgūdžių tapti ekspertais šeimos gydytojais, kurių požiūris užtikrins nuolatinę, koordinuotą, išsamią ir ekonomiškai naudingą sveikatos priežiūrą, pagrįstą paciento supratimu šeimos ir bendruomenės kontekste.

Mokymasis internete

Ši mišraus nuotolinio mokymo programa pristatoma per "Moodle" platformą. Studentai gali naudotis išsamia mokymosi medžiaga, taip pat Edinburgo bibliotekos universiteto ištekliais. Šios srities ekspertai reguliariai teikia internetinius pamokymus.

Programos struktūra

Studentai gali mokytis magistro, diplomo ar pažymėjimo lygiu.

Vienerius metus (pažymėjimas)

Visi studentai atlieka šiuos privalomus kursus:

 • Šeimos medicinos pagrindai (20 kreditų)
 • Taikomi šeimos medicinos principai (20 kreditų)
 • Profesionalumas šeimos praktikoje (20 kreditų)

Metai (diplomas)

Visi studentai atlieka šiuos privalomus kursus:

 • Šeimos medicinos požiūris į vaiko ir motinos sveikatą (20 kreditų)
 • Šeimos medicinos požiūris į neinfekcines ligas (20 kreditų)
 • Šeimos medicinos požiūris į sudėtingas reikmes (20 kreditų)

Treji metai (Masters)

Visi studentai privalo rašyti 10 000-15 000 žodžių.

Mokymą internetu papildo dviejų savaičių trukmės mokymas akivaizdoje sertifikatu ir diplomu. Tai grindžiama turiniu internete ir suteikia praktinio klinikinio mokymo. Šiuo metu ji teikiama keturiose pasaulio vietose: Indijoje, Nigerijoje, Ugandoje ir Egipte. Dalyvavimas suteikia unikalią galimybę keliauti ir peržiūrėti šeimos medicinos praktiką kitose šalyse, tuo pačiu metu susipažįstant su kitais moksleiviais.

Be to, tie studentai, baigę magistro programą, turi galimybę dalyvauti neprivalomoje 30 dienų klinikinėje praktikoje, kai įgijote MFM kvalifikaciją.


Karjeros galimybės

Programa siekiama suteikti gydytojams žinių, įgūdžių ir požiūrio, kad taptų veiksmingi šeimos gydytojai. Tai svarbu visų amžiaus grupių gydytojų ir ankstyvosios karjeros gydytojų patirties bei kitų specialybių nustatytų gydytojų.

Programa suteikia aukštos kokybės magistrantūros kvalifikaciją šeimos medicinoje ir remiasi įgūdžiais, kuriuos jau įgijo studentai, baigę klinikinį antrosios pakopos studijų kursą. Tai nėra pripažintas profesinio mokymo kursas ir negali būti naudojamas tiesioginiam patekimui į klinikinę praktiką kaip šeimos gydytojas.

Patekimo reikalavimai

Būtina turėti medicinos laipsnį (MBChB) arba jo tarptautinį atitikmenį.

Mes taip pat galime apsvarstyti pareiškėjus, kurie yra susiję su medicina arba turintys atitinkamą darbo patirtį klinikinėje aplinkoje. Prašome susisiekti su programos komanda, kad galėtumėte patikrinti prieš pradėdami teikti paraišką.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
 • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
 • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
 • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
 • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
 • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Edinburgo universitetas siūlo nedidelę stipendiją neįvykdytoms kandidatėms. Tai labai konkurencinga.

JK vyriausybės antrosios pakopos kreditai

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau